РОЗСІЯНИЙ СКЛЕРОЗ І ГІПНОЗ

Розсіяний склероз – це автоімунне захворювання , при якому організм сприймає мієлінову оболонку нерва за чужого агента і руйнує її . Пошкоджується мієлінова оболонка як головного так і спинного мозку .

Розсіяний склероз викликає депресію , котра може протікати роками , викликати сильні страждання і навіть призвести до суїциду .

                                              Симптоми депресії :

-дратівливість

-безнадійність , бажання померти

-смуток , часта зміна настрою

Втрата енергії

-втрата радості , інтересу життя

-труднощі з концентрацією уваги

-неможливість прийняти рішення

-неконтрольований плач

-підвищена сонливість або безсоння

-безпричинні болі , недомагання

-проблеми з травленням

-зниження лібідо

-сексуальні розлади

-головні болі

-схуднення або ожиріння

-думки про смерть або суїцид

-спроби суїциду

-завершення невирішених питань

-приведення справ в порядок

Нервові волокна головного і спинного мозку покриті ізоляцією ( мієліновою оболонкою ) , подібно ізоляції навколо електричного дроту . Мієлінові клітини відновлюються так же швидко як і звичайний підшкірний жир в любій частині тіла .

Єдиною відмінністю являється те , що при звичайній втраті ваги підшкірний жир відновлюється після приймання їжі , а мієлінові клітини ( тобто ізоляція ) відновлюються тільки тоді , коли людина відчуває себе досить добре , коли в неї з*являються позитивні емоції і вона керує ними .

Негативні , неприємні емоції ( злість , страх , горе , апатія ) або стан постійного стресу створюють хімічне середовище , в якому організм починає виробляти антитіла проти власного мієліну . Антитіла викликають запалення і пошкоджують мієлінову оболонку нерва .

За допомогою гіпнозу можна зробити психологічну корекцію підсвідомості( глибинного розуму ) . Погрузивши пацієнта в гіпнотичний транс , запускаються позитивні емоції в підсвідомість на самовідновлення , самовиліковування . Тут використовується методика самопрограмування підсвідомості хворого на ту чи іншу хворобу , на омолодження , на одужання . Заклавши відповідну інформацію в підсвідомість , вона починає працювати на самовиліковування і регенерацію .

В результаті цього нормалізується

1-імунна система , котра сприяє боротьбі з різними захворюваннями

2-запускаються приховані резерви організму

3-нормалізуються біохімічні процеси , котрі відновлюють зв*язки між імунною , лімфатичною , нервовою та гормональною системами .

Не вилікувавши душу , неможливо вилікувати тіло . Процес відновлення буде залежати від багатьох складових , тяжкості хвороби , давності , стадії , душевного стану . Віра лікує . Без віри , надії , любові , без сенсу життя тяжко боротись не тільки з хворобами , але й жити . А життя одне . Заряд на позитивні емоції – і невиліковних захворювань не буде .

Copyright © 2017 Всі права захищено. медичний центр РЕФЛЕКС.