Шанс на порятунок

Пишу в газету, аби подякувати  лікарю Володимиру Прокопенко за порятунок мого сина.  Одного сина я  вже втратила через горілку:  збила машина.
Та й, взагалі, доля моя склалась так, що не позаздриш.  Ми з чоловіком прожили 10 років,  а потім він пішов до іншої жінки, а я сама виховувала двох синів. Не все у мене виходило, хлопці не слухались. Спочатку старший  почав пити, потім і молодший до чарки потягнувся... А я не знала, що робити, до кого волати... А потім трагедія із старшим сином — думала, що вже не виживу. Але треба ж меншого рятувати!


Тут моя племінниця розповіла, що читала в газеті "Подільські вісті" про лікаря з центру«Рефлекс», який допомагає саме таким відчайдушним пиякам. Навіть привезла статтю прочитати. Я з газетою — до сина і благаю, аби погодився поїхати на лікування :  хоча б заради пам’яті брата, який так безглуздо пішов з життя. Умовляла  сина  десь  з місяць, бо й чути не хотів про лікування. Аж коли його жінка сказала, що розлучається і,забрала дитину та речі та й переїхала до батьків у їхнє село.   Син спочатку відреагував на це спокійно, а потім, бачу, засумував. Прийшов до мене десь через тиждень і почав просити поїхати з ним , повернути жінку й сина. А я йому кажу: "Спробуй полікуватись спочатку, я ж з тобою, синку, а потім поїдемо і заберемо твою сім’ю."
Син погодився. Приїхали ми до лікаря  Прокопенкоа В.С.на лікувальний сеанс.  Він уважно нас вислухав і сказав мені зачекати на сина з півгодини.  Я хвилювалась.  Але ось назустріч мені, вже після лікування, йде син : задоволений, впевнений у своїх силах. Як я втішилась, коли побачила такі зміни в його поведінці!
Ми відразу поїхали до невістки, і син розповів, як лікувався. Моя невістка — дуже добра людина, і я  була впевнена, що вона дасть  моєму синові ще один шанс.
Вони живуть  разом вже більше року, син не п’є, і в родині у них лад.  То ж спасибі лыкарям центру "Рефлекес" за спокій в сім"ї! Біль від втрати старшого сина трохи влягається в душі, коли дивлюсь на щастя молодшого сина. А він навіть не дивиться в бік горілки, каже, що страшно згадувати, як ледь не втратив через неї все найдорожче в житті то й вороття до пиття не буде.
З великою повагою та вдячністю  лікареві — Олена Павлівна ГНАТЮК, мати.

Тел..(096) 509-42-40 , 79-45-43
Центр»Рефлекс» м. Хмельницький,вул. Вайсера ,13,к.3
Ліцензія АВ 191865 МОЗУ від 06.11.2006р.

Copyright © 2017 Всі права захищено. медичний центр РЕФЛЕКС.