Сповідь

ГАЛИНА, м. Хмельницький."Хочу через газету висловити велику вдячність лікарю Прокопенку В.С., бо він врятував мою родину.  Мій син "підсів" на азартні ігри та ігрові автомати. Дійшло до того, що він понабирав у банках кредитів на свою розвагу. Віддавати кредити — нічим, дійшло до суду. Позичали ми гроші, в кого могли, щоб розрахуватись.  Потім звернулись, за порадою знайомих, до Прокопенка В.С., який працює в лікувальному центрі "Рефлекс".

Ми й не сподівались, що така "хвороба" може лікуватись! Але  син, справді, змінився. Про гральні автомати навіть не згадує. У нашу сім’ю вернувся спокій.

ВАЛЕРІЙ, м. Старокостянтинів. "Афганістан — це жахіття життя в реальності, яка не забувається...Я — "афганець". І я "зламався", коли став інвалідом. До цього було все: сирітство, дитячий будинок. Але  я тоді був здоровий. Коли ж повернувся з Афгану  калікою, без ноги, дружина до мене охолола.  Я почав пити. Пив так безбожно. що й не пам’ятав, як у цей час виглядала дочка, як росла... Дружина просила отямитись, полікуватись — я ж не хотів нічого, бо не міг зупинитись. Коли донька почала мене соромитись,плакати, я вперше замислився: як я живу? Сусіди прочитали   в газеті статтю про  лікаря з Хмельницького центру Рефлекс, і я вирішив поїхати  до нього, спробувати лікувати свою залежність, яка вже була сильніша за мене.

Я вже п’ять років не п’ю і дякую Прокопенку В.С.  за професійну допомогу і людську співучасть. 

МАРИНА, 32 роки, .м. Хмельницький." Я курила  з 15 років.  Я нічого не могла вдіяти!   Розуміла, що  передчасно старю себе, забираю в себе здоров’я, але не могла кинути. У 30 років викурювала 2 пачки за день. Це був жах! До жовтого, старіючого обличчя додалися хронічний бронхіт і  серцевий біль.  Мене врятував лікар Прокопенко В.С., хоча  й до нього я не раз пробувала боротись із цією жахливою залежністю. І я раджу  звертатись за його допомогою усім тим , хто марнує життя і здоров’я і не може самотужки врятуватись."

Copyright © 2017 Всі права захищено. медичний центр РЕФЛЕКС.