РОЗСІЯНИЙ СКЛЕРОЗ І ГІПНОЗ

Розсіяний склероз – це автоімунне захворювання , при якому організм сприймає мієлінову оболонку нерва за чужого агента і руйнує її . Пошкоджується мієлінова оболонка як головного так і спинного мозку .

Розсіяний склероз викликає депресію , котра може протікати роками , викликати сильні страждання і навіть призвести до суїциду .

ШИЗОФРЕНІЯ І ГІПНОЗ

При відсутності позитивного ефекту від медикаментозного лікування , в стадії ремісії захворювання , гіпноз може дати хороші результати і заставити перейти хворобу в стійку ремісію .

Якщо пацієнт являється гіпкабельним , має бажання лікуватись , то результат буде хорошим . Головна перевага гіпнозу при шизофренії – це відсутність потреби приймати ліки  , котрі мають повну токсичну дію .

ХОЧЕШ ПЕРЕМОГТИ ХВОРОБУ – ПЕРЕМОЖИ СТРАХ

Приниження, знущання, зневіра, гнів, ненависть, злість провокують виникнення багатьох хвороб, в тому числі і рак. 40% людей хворіють на рак в результаті придушення емоцій, стресу, депресії. В крові людини циркулюють мільйони ракових клітин. Хороший імунітет – і ці клітини знищуються. Ослаблений імунітет – хвороби прогресують.

ЛІКУВАННЯ ГІПНОЗОМ

В організмі є скриті резерви , 40-60 % вони сплять… Молитвою, вірою, гіпнозом, екстрасенсорно, телепатично, біоенергетично можна заставити працювати ці резерви.

ДЕПРЕСІЯ

Депресія – це тяжке захворювання , котре характеризується не просто поганим настроєм ,а й апатією , втратою цілей і стимулів , небажанням що-небудь робити , емоційною більністю .
При депресії відбуваються розлади психічного здоров*я людини , при яких спостерігається втрата особливостей до переживання емоцій , зниження настрою і розлади мислення . У пацієнтів не має сили встати ранком з ліжка , їх нічого не цікавить , вони перестають слідкувати за собою . Це серйозна патологія , котра потребує діагностики і ефективного медикаментозного і психотерапевтичного лікування .

СТРЕС – ВБИВЦЯ № 1 У СВІТІ


Стрес – неспецифічна реакція організму на дуже сильний зовнішній подразник , який перевищує норму.

Про алкоголь: Страшно і ще страшніше

Що таке алкоголь? Це - етиловий спирт, або ніщо інше, як, образно кажучи сеча дріжжових бактерій. Бактерії пожирають цукор і виділяють сечу. А коли її концентрація досягає 11 -12 відсотків, то всякий живий організм, захлинувшись, гине.
Алкоголь руйнує всі органи. Але а першу чергу - головний мозок, тому що спирт має властивість найбільше там накопичуватись. Далі алкоголь згортає кров. Ось експеримент на доказ цього береться: пробірка, наливається вода, плюс кілька крапель крові, плюс кілька крапель горілки - буквально на очах кров згортається, як пластівці. Виявляється, не лише в пробірці, але й у судинах алкоголь згортає кров.

Рак — не вирок, а діагноз

В Індії кажуть: якщо слабкий імунітет, то людина може занедужати на будь-яке захворювання, в тому числі й онкологічне. Про це нашим читачам розповідає Володимир Прокопенко, лікар-психотерапевт, котрий заснував оздоровчий центр “Рефлекс” ще у 1980 році.
Якщо імунітет слабкий, то хто ж тоді зможе знешкодити ці клітини?
Онкологія — складна наука. Онкозахворювання може розвиватись місяцями, роками, проходячи кілька стадій. Виникає запитання: чому після народження дитини буквально через кілька місяців може виникнути онкологічне захворювання? Гени генами, але чому?

Спасибі, лікарю, за врятовану мою доню.

Ольга Михайлівна КОВАЛЬ
Якби хто знав, яка важка і гірка доля тих батьків, чиї діти марне витрачають життя і здоров'я на шкідливі розваги, марнують найкращі свої роки. Я маю трьох синів і єдину доню. Всі діти вже дорослі, одружені. Та трапилась біда з донькою, якої я й уявити не могла. Почала донька випивати, та все більше, геть міру втратила. Про­пивала все, що заробляла. Та ще й, на лихо, пра­цювала в кафе на вокзалі офіціанткою. І після ро­боти з компанією "відпочивала". За своєю дитиною не дивилась зовсім, онуку фактично виховувала я. Дійшло до того, що додому заявлялась такою, що нічого не пам'ятала: де була, з ким, як дісталась до квартири...

Лікарь проводить індивідуальні прийомиВіктор, м. Житомир
За роки роботи лікар Прокопенко В.С. допоміг багатьом людям створити нову сім'ю, знайти гідну роботу, вийти з безвихідних ситуацій, позбутися тяжких захворювань. Для успішної роботи потрібне лише ба­жання змінити свою долю. Тисячі пацієнтів, які повірили цьому лікарю, врятували свої життя і свої долі.
"Я рік не міг знайти роботу, сім'я нервувала, на цьому фунті похитнулося здоров'я. Почав пиячити. З газети дізнався про центр "Рефлекс." Вирішив піти на прийом. Володимир Степанович вилікував за допомогою індійської методики. Зараз я працюю, мої проблеми зникли, наче їх і не було.

Лікар врятував від смерті

Мій чоловік завжди любив випити, але настав час, коли він став напиватися щодня. І Це тяжко бачити, як близька тобі людина стає схожою на тварину, деградує... Куди ми тіль­ ки не звертались по допомогу, все було марним. Навіть після багаторазових лікувань він витримував 5-10 днів, і все починалось знову. Від безвиході чоловік не раз хотів наклас­ти на себе руки.
Про лікаря Володимира Прокопенка чули ми давно, але якось не звертались, і ось нарешті  я привела чоловіка в центр "Рефлекс", де працює  цей лікар. Зайшовши до кабінету, чоловік відчув велике полегшення, в душі щось перевернулось, змінилось.

Шанс на порятунок

Пишу в газету, аби подякувати  лікарю Володимиру Прокопенко за порятунок мого сина.  Одного сина я  вже втратила через горілку:  збила машина.
Та й, взагалі, доля моя склалась так, що не позаздриш.  Ми з чоловіком прожили 10 років,  а потім він пішов до іншої жінки, а я сама виховувала двох синів. Не все у мене виходило, хлопці не слухались. Спочатку старший  почав пити, потім і молодший до чарки потягнувся... А я не знала, що робити, до кого волати... А потім трагедія із старшим сином — думала, що вже не виживу. Але треба ж меншого рятувати!

"Я досі здивована талантом цього лікаря"

О.І. Ковальчук
Моя єдина донька тривалий час була алкоголіч­кою, і немає потреби розповідати, яке це горе було для сім'ї. Через ту кляту горілку її звільнили з роботи. Чоловік кинув (Бог йому суддя), і дев'ятиріч­на донька залишилась без батька та, фактично, й без матері: бо якою матір'ю може бути п'яниця?
Лікуватись Ірина не хотіла, а хотіла померти. І я сама пішла перший раз в центр «Рефлекс» до лікаря Прокопенка В.,, дізнавшись про нього від своїх знайомих.

Сповідь

ГАЛИНА, м. Хмельницький."Хочу через газету висловити велику вдячність лікарю Прокопенку В.С., бо він врятував мою родину.  Мій син "підсів" на азартні ігри та ігрові автомати. Дійшло до того, що він понабирав у банках кредитів на свою розвагу. Віддавати кредити — нічим, дійшло до суду. Позичали ми гроші, в кого могли, щоб розрахуватись.  Потім звернулись, за порадою знайомих, до Прокопенка В.С., який працює в лікувальному центрі "Рефлекс".

Ми й не сподівались, що така "хвороба" може лікуватись! Але  син, справді, змінився. Про гральні автомати навіть не згадує. У нашу сім’ю вернувся спокій.

Жінки і тютюн: смертельна приманка

Сьогодні жінки складають близько 20% із понад мільярда курців у світі. Є фактичні дані про те, що жінки у більшій мірі, ніж чоловіки, уразливі перед небезпеками, пов`язаними з тютюном. Чоловіки та жінки, що курять, більш схильні до онкологічних, серцевих і респіраторних захворювань.
Тютюн також викликає особливі жіночі ракові захворювання і ставить під загрозу вагітність і репродуктивне здоров`я.

Пиво - ОТРУТА

В 70-80 роки пиво мали великий попит у зв'язку з тим, що в перекладі на 1 г алкоголю це було найдешевше спиртне за 1 копійку можна було придбати 1,2 - 1,4 г пивного алкоголю і лише близько 0,5 г горілчаного. Надзвичайно характерною хворобою того часу був алкогольний цироз печінки. Як правило, він розвивався у споживачів пива і бормотухи. До цих пір згадую одного хворого, який лікувався в гематологічному відділенні лікарні ім. Мечникова. Він працював адміністратором одного з ленінградських пивбарів.

Це страшне явище – наркоманія. 26 червня – Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками

Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в нікуди наркотики!
Історія наркотиків стара як людство! Наркотики були відомі і вживалися дуже давно!

Copyright © 2017 Всі права захищено. медичний центр РЕФЛЕКС.