Гіпноз. Телепатія. Екстрасенсорика. Біоенергетика. Біополе. Порча (пристріт). Прокляття. Вампіризм.  Полярність.

Негативні думки притягують різні хвороби, а негативна енергія, яку ви спрямовуєте на когось, може повернутись до вас і зробити свою «чорну справу».

Якщо одна людина бажає іншій щось «зле», негативна енергія, яку вона посилає, може викликати різні захворювання.

Ми часто чуємо такі поняття як «врока», «біополе», «вампіризм». Вроки знімаємо, біополе підсилюємо, від вампірів захищаємося, звернувшись до різних цілителів , бабок , вичитуючи поради в Інтернеті . Хтось в усе це вірить , хтось вважає дурницею . Але те , що енергетика людини має вагу, а думки часто мають матеріальне підґрунтя, відчував хоч раз у житті кожен. Сьогодні ми спробуємо розібратися , що таке вампіризм, вроки, прокляття і як з цим усім боротися. Допоможе нам у цьому лікар-психотерапевт, екстрасенс, телепат Володимир Прокопенко.

- Володимире Степановичу, поясніть, що таке біополе людини і що може його зруйнувати?

- Біополе - це енергетична оболонка навколо людини, має яйцеподібну форму. При захворюваннях – деформується. Коли на людину спрямовуються негативні емоції, то в її біополі з'являються енергетичні дірки. Якщо дірка утворилась напроти серця – стається інфаркт, напроти підшлункової залози – діабет тощо. Якщо в біополі утворились кілька дірок, то відбувається витік енергії, організм слабне, імунітет знижується. Що далі? Дискомфорт, депресія, страхи, погіршуються обмінні процеси, стаються нервові зриви, розвиваються психічні захворювання. Лікарі говорять про «синдром хронічної втоми», а бабки енергетичні дірки називають вроками. Багато передчасних смертей виникають у результаті утворення енергетичних дірок, деформації біополя.

- Через  що формуються енергетичні дірки?

- Енергетичні дірки можуть утворитись  в результаті аварії, при  хірургічних операціях, ударах електричного струму, блискавки. Енергетичні дірки можуть утворитися після частого повторення застережень «не їж з ножа, не сідай на кут стола», далі - відтік енергії і хвороба.

- А як щодо отих застережень щодо кута? Вони справедливі?

- Здебільшого, так. Не можна ставити ліжко в кут, відпочивати в кріслі там же. Кожен кут тягне енергію на себе, недарма гіперактивних дітей ставлять в кут, щоб зменшити їхню активність.

- Ми часто чуємо слова вроки, наврочення. А яка між ними різниця ?

- Наврочення або пристріт  - не що інше як енергетична дірка, утворена посиланням негативної інформації в пориві злості, ненависті чи необдумано. Вроки – цілеспрямований енергетичний вплив на об'єкт задля нанесення збитку здоров'ю і навіть фізичного знищення. Проводиться чаклунами (магами). Від вроків людина може втратити розум, хворіти все життя і навіть померти без причини. Вроки можуть переходити до дітей, внуків, правнуків, особливо по материнській лінії. Вроки наводять на пісок, яйця, квіти, землю (особливо принесену з могили), продукти. Інколи людина може навести на себе «самовроки» (злобність, ненависть, осуд близьких, обман, корисливість, наговори) – все це призводить до виснаження організму, зниження енергетики, виникнення захворювань. Пристріт і вроки  можуть пошкодити чуже біополе тільки тоді, коли енергетика чужого біополя слабша за хазяїнове біополе. В іншому варіанті енергетика повернеться назад  до посилача, осідає на його біополі і проводить негативний вплив на його організм.

- Енергія людини передається через речі?

- Кожен предмет живої і неживої природи має свою енергетику. Енергію можна змінювати, передавати. Якщо людина контактувала з предметом , на ньому залишається її енергоінформаційний  слід , який можна зчитати . Знайдена каблучка хворої жінки може передати хворобу здоровій людині , якщо вона одягне її . Інформаційно можна заразитись на лікарняному ліжку (де раніше лежав або помер хворий). Якщо в квартирі раніше жили хворі люди , алкоголіки , наркомани , то наступним мешканцям  можуть загрожувати хвороби , стреси , насильства . Якщо в квартирі були нещасні смертельні випадки – спокійного життя нікому не буде . Енергетика смерті завжди буде присутня . Негативний вплив також можуть викликати меблі  , одежа , сувеніри , прикраси , якщо вони належали іншій людині (хворій , злій , вбивці). Негативні думки залишають свій відбиток в певному місці . З часом утворюється негативний згусток енергії , яка починає розрушувати той чи інший орган . Можуть утворюватись пухлини , спайки , некроз , виразки . Медицина в таких випадках не допоможе . Тут може допомогти гіпноз , екстрасенсорика , біоенергетика . Потрібно негативну енергетику стерти , тобто перепрограмувати ментальне тіло на позитивні думки , і енергетична оболонка людини очиститься від всякого інформаційного бруду .

- Ви сказали про негативні думки . Вони можуть стати причиною хвороб ?

- Справді , думками ми формуємо наше життя . Негативні думки викликають хвороби . Страх , злоба , ненависть , ревнощі , відчуття провини , відчай – дуже небезпечні для здоров*я і навіть життя . Одна лише думка «мене не люблять» може призвести до самих тяжких захворювань . Кармічна медицина стверджує , що часто люди хворіють із-за власних страхів , перетворюючи власну образу на велику руйнівну злобу . Ненависть , злість , презирство до протилежної статі можуть викликати рак статевих органів . Спрага влади призводить до захворювання шлунка і кишківника . Причиною ожиріння може стати жалість до себе ( «я нікому не подобаюсь»  ) , подавлена злість на батьків . Повторювання «я нікому не потрібна» - може викликати порушення обміну речовин. Камінці в нирках , печінці виникають від ворожнечі . Інсульти , інфаркти виникають із-за відчуття провини , пригніченості , життєвої безнадійності . Сварки в сім*ї визивають хвороби горла у дітей . Конфлікт між розумом і відчуттями призводить до психічних розладів . Хвороби хребта виникають із-за відсутності життєвої платформи . Набряки – хвороби бідних і скупих . Ноги болять у матеріально незабезпечених людей .

- Володимире Степановичу , а що таке біополе людини ?

- Людське біополе має знак (+) зверху і (-) знизу . Якщо трапляється якийсь  негативний вплив , то полярність може змінюватися .  Приміром ,у бізнесменів рушиться бізнес . Це у нього викликає роздратування  , змінюється і  його поведінка , з ним ніхто не хоче  не мати діла . Його колишні ділові партнери самі не можуть пояснити своєї неприязні до нього . Якщо наступає «переплюсовка» в батьків чи  дітей  , то в сім*ї починаються сварки ,взаємні  звинувачення . Сімейні розлучення виникають також в результаті   «переплюсовки» .

У чоловіків полярність (+)  спереду , а жінок – ззаду . У гомосексуалістів полярність спереду жіноча (-) , тому їх тягне до чоловіків .

А чи можна змінити полярність ?

- Можна , але  тільки за згодою людини ,оскільки відбувається  втручання в її долю . Причому кожен здоровий орган має свою полярність , хворий – іншу . І якщо змінити полярність хворого органу на полярність здорового , то людина може одужати  навіть при безнадійних станах .

А предмети ? Вони теж мають полярність ?

- Звичайно , і предмети і квартири . Ви , певно , чули , що бувають «прокляті» квартири , будинки ? . Мешканці намагаються продати , виїхати з такої квартири . Їхнє життя стає неможливим , кошмарним , наступають нервово-психічні зриви . Такі будинки називають «проклятими», покупці їх обходять , поки полярність не змінять на звичайну . Автомобілі також мають свою полярність . Якщо полярність змінюється , вони постійно починають ламатися , можуть призвести до трагічних наслідків . Змінена полярність в момент аварії була у автомобіля Віктора Цоя , принцеси Діани і багатьох інших . Шофера таких машин розповідають  , що вони не розуміють що сталось . Якась невидима сила заставила їх різко крутонути руль , виїхати на зустрічну смугу , різко нажати на гальма і т.д.

Але все можна змінити ?

- Так , це можуть зробити спеціалісти молитвою , гіпнозом . Та й взагалі людині можна допомогти , посиливши відповідні функції головного мозку .

-  Деколи при спілкуванні з людиною ні з того ні з сього почуваємося погано . І чим вам гірше , тим енергійнішим і веселішим стає ваш співрозмовник . Таких людей ми називаємо вампірами.

-  Усі люди  одночасно є   і вампірами і донорами . Отримавши енергію космосу , людина її засвоює , а якщо організм не в змозі це зробити  , то розвивається відхилення  –  вампіризм   – хвороба , в результаті якої блокуються енергетичні канали і організм не здатний отримати енергію космосу . Тоді доводиться використовувати енергію  оточення . Вампіризм буває різний. Свідомий :  у дружніх сім*ях , колективах , якщо комусь погано (хвороба , стрес і т.д.) друзі підтримують , віддаючи при цьому енергію добровільно . Підсвідомий :  людина висмоктує енергію сусіда , не розуміючи і не усвідомлюючи свого вампіризму по відношенню до другого . Вампір-паразит :має одну жертву . Турбується про неї , любить , оберігає . Він чарівний, ввічливий , послужливий , жалісливий , милий у спілкуванні . Від нього  тяжко позбавитись . Агресивний : такі  вампіри провокують скандали , залякують , самі залишаються в стороні , отримуючи енергію . Безкорисливий : енергійні , ділові , з радістю нададуть послугу , допоможуть в тяжку хвилину  і не приймуть від вас вдячності . Це приємні люди прив*язують людину до себе відчуттям боргу , бажанням віддячити . Причому , розповідають усім і всюди про свою допомогу , що жертва вже й не рада , що прийняла допомогу . Сексуальний : у момент сексуального контакту  людина максимально відкрита , беззахисна , вразлива ,  переповнена позитивною енергією , яку легко забирає партнер – вампір ,нічого не даючи в замін .

- Ви сказали , що потенціал мозку можна підсилити . Яким чином ?

- Ефективність роботи нашої свідомості складає 10-25 % ,рівень ефективності підсвідомості становить 50-100 % .  Використовуючи  гіпноз , телепатію , екстрасенсорику , біоенергетику можна покращити потенціал мозку у кілька разів . Якщо в звичайному стані організм не може подолати небезпечну хворобу  , то підвищивши потенціал мозку , в тому числі імунітет , хвороба відступає .

За допомогою нетрадиційних методів ми перепрограмовуємо підсвідомість ,закладаємо позитивну програму , наприклад , на знищення ракових клітин і підсвідомість буде працювати в цьому напрямку , тобто цілеспрямоване знищення «чужака» . І це значна допомога традиційному лікуванню .

Чи можна це перепрограмування здійснити на відстані ?

- Найкращий варіант – це безпосередній контакт з пацієнтом . Якщо пацієнт знаходиться в іншому місці за десятки або тисячі кілометрів , тоді необхідно лікареві увійти в транс , включити свій внутрішній біокомп*ютер ,  відтворити фантом пацієнта  , його хворобу ,  орган . Поруч із хворим органом відтворити екстрасенсорно здоровий  , хворий стерти , а здоровий відіслати у фантом хворого і його організм почне виліковуватися .

 

-  При яких захворюваннях та  проблемах  найкраще допомагають такі нетрадиційні методи лікування ?

-  Нетрадиційні методи можуть допомогти у випадках  позбавлення від алкоголізму , паління , азартних ігор , ожиріння , підвищення самовпевненості ,  підвищення концентрації уваги ,  покращення стосунків з людьми   ,  сповільнення процесів старіння  ,  зменшення депресивного стану  , позбавлення головного болю   ,безсоння , неврозів ,    алергічних та шкірних  хвороб , зміцнення імунної системи   , позбавлення фобій , наврочень   . Також можна покращити сексуальне життя , подолати безпліддя , деякі онкологічні хвороби , діабет , відновити чакри , біополе , захиститися від негативного впливу .

Copyright © 2017 Всі права захищено. медичний центр РЕФЛЕКС.