Поширення ігроманії з кожним днем зростає . Майже на кожному кроці знаходиться підпільний гральний заклад . В кожній сім*ї є комп’ютер . І не потрібно думати , де знайти 100 грамм , де дістати дозу наркотика – тут все доступно без всяких зусиль .

Під час ігри виробляються гормон щастя – ендорфін і стресові гормони – адреналін , кортізол , фофамін та інші . І ці гормони стають для ігромана внутрішнім наркотиком . Гра для людини стає єдиним засобом контролювати свій емоційний стан :

1.Відчути насолоду і радість під впливом гормонів

2.Відчути спокій , розслаблення

3.Отримати гострі відчуття у віртуальному світі , котрі відсутні в реальному житті

4.Відволіктись від повсякденних проблем ( відійти від реальності )

В подальшому для ігромана основною ціллю стає не виграш , а сам процес гри ( пережиті при цьому емоції ) . І чим вищі ставки в грі – тим сильніші ці відчуття . Якщо ігроману не дати можливості грати , то у нього почнеться абстинентний синдром , котрий перейде в глибоку депресію і навіть в суїцид .

 

Наслідки ігроманії:

1.Звужується коло спілкування

2.Повна байдужість до колишніх захоплень

3.Хворобливий потяг до ігор

4.Дратівливість, занепокоєння

5.Зниження настрою, апетиту

6.Безсоння, головні болі

7.Втрата концентрації уваги

8.Розлади емоційної сфери

Шлях ігромана:

-депресія

-психлікарня

-тюрма

-кладовище

Кожен гравець надіється на свою фортуну … котра до нього в реальному житті ніколи не приходить . Азартні ігри викликають нервове і енергетичне виснаження , відключення від важливих задач ( навчання , здоров'я , сім'я , робота ) . Згідно світової статистики 30-40% ігроманів закінчують своє життя самогубством .

Copyright © 2017 Всі права захищено. медичний центр РЕФЛЕКС.