Лікування алкоголізму

 

Для лікування алкоголізму успішно застосовується багато методів:
- вироблення негативного умовного рефлексу на алкоголь за допомогою блювотних засобів;
- введення тетураму (антабусу);
- психотерапія;
- гіпнотичне навіювання;
- гідро-, інсуліно-, гормонотерапія;
- лікувальний сон;
- трудова терапія та ін.
Лікарі-наркологи клініки "Рефлекс" успішно вирішують проблеми, пов'язані з алкогольною залежністю людини.

Ми можемо запропонувати такі ВИДИ ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ:
1. ВИВІД ІЗ ЗАПОЮ. Лікар проводить дезінтоксикационную терапію (крапельницю, іньекції), залишає таблетовані препарати, мета прийому яких - усунення похмільного синдрому, зменшення і зняття потягу до алкоголю. Методи подальшого лікування - це робота з пацієнтом і його родичами, тобто проведення бесід про їх созавісимості, вчення аутотренінгу, раді з прийому ліків в разі "тяги".
2. ПСИХОТЕРАПІЯ. Застосовується, як самостійний метод або у поєднанні з іншими, що дозволяє значно підвищити ефективність лікування.
3. ІМПЛАНТАЦІЯ ПРЕПАРАТУ "ЕСПЕРАЛЬ". Французький таблетований препарат, який хірургічним способом вводиться в підшкірну жирову клітковину. При вдалому загоєнні рани в організмі тривало підтримується постійна концентрація препарату несумісного з алкоголем.
4. ВВЕДЕННЯ ПРЕПАРАТУ "ЕСПЕРАЛЬ" (суспензія) - ін'єкційний (укол) препарат, при якому не травмуються шкіряні покриви (не залишається швів, рубців).
5. ПОДВІЙНИЙ БЛОК - лікарське лікування комбінацією препаратів.
6. ПОДВІЙНЕ КОДУВАННЯ полягає в кодуванні, психотерапії з подальшим введенням препарату несумісного з алкоголем.
7. АКВІЛОНГ - новий американський препарат для лікування алкоголізму. Практично не має побічних дій і протипоказань.
8. ТОРПЕДО, MST, SIT, NIT. Різновид цього методу вибирається індивідуально лікарем.
9. РЕГАРД. Рекомендується пацієнтам, що раніше багато разів лікувалися.
Прийом в центрі "Рефлекс" здійснюється АНОНІМНО! У слушний для Вас час! Ви можете расчитивать на кваліфіковану медичну допомогу! Ми не просто вирішуємо проблеми, ми піклуємося про Ваше Здоров'я!

До кожного пацієнта у нас ІНДИВІДУАЛЬНИЙ підхід. Головне наше завдання - це забезпечити наших пацієнтів висококваліфікованою, швидкою і ефективною медичною допомогою! Принцип нашої роботи - це довірчі стосунки між лікаркою і пацієнтом, спокійна, доброзичлива атмосфера, направлена на ефективне лікування і одужання. Також Ви можете заздалегідь "ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ НАРКОЛОГУ" і отримати кваліфіковану консультацію. Ми готові допомогти Вам з будь-якою проблемою в області наркології.
Слід пам'ятати, що помилковим може бути діагноз, встановлений без сучасних лабораторних і інструментальних методів обстежень, навіть дуже дослідним фахівцем.
НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ І ВИ ЗБЕРЕЖЕТЕ СВОЇ ГРОШІ І ЧАС!

ЗДОРОВ'Я ВАМ і БЛАГОПОЛУЧЧЯ! СПІВРОБІТНИКИ ЦЕНТРУ «Рефлекс»

Copyright © 2017 Всі права захищено. медичний центр РЕФЛЕКС.